1. Skup aut
  2. Formularz
  3. Kontakt

Skup samochodów we Wrocławiu

Myślisz o tym, by szybko i bez problemów sprzedać pojazd? Po raz kolejny musiałeś odwiedzić mechanika i straciłeś cierpliwość? Nie musisz się już dłużej martwić! Odkupimy Twoje auto za gotówkę. Na życzenie Klienta wykonujemy również szybkie przelewy na konto. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, fachową pomoc i dobre warunki finansowe.

Prowadzimy skup samochodów za gotówkę w całej Polsce, w tym również we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Interesują nas auta wszystkich marek, każdego typu, wyprodukowane po 1999 roku.

Przyjmujemy samochody sprawne, lekko uszkodzone oraz nienadające się do dalszej jazdy. Wystarczy, że pojazd jest jestrowany w Polsce. Ponadto nie wymagamy posiadania aktualnego przeglądu oraz polisy OC.

Jeśli auto spełnia powyższe warunki, możesz oddać je nam bez żadnego kłopotu. Skup dokonywany jest przez 7 dni w tygodniu.

Wypełnij formularz - my oddzwonimy

Skup aut używanych za gotówkę »
Skupujemy samochody każdej marki »
Auto musi być zarejestrowane w kraju »
Pojazdy całe lub lekko uszkodzone »
Nie wymagamy ważnego przeglądu i polisy OC »
Dojazd niemal w każde miejsce Polski »
Zapłata w dogodnej dla Państwa formie »

Nie skupujemy części zamiennych oraz aut na części »
Nie zajmujemy się złomowaniem pojazdów »
Nie skupujemy aut w wersji angielskiej »

Auto skup gwarantuje 100% bezpieczeństwa dokonywanej transakcji, płatność dokonywana jest w dowolnej formie, zgodnie z Państwa preferencjami.